Food Saver 2018

Zachraň jídlo/ Food saver

“ Třetina jídla, které bylo určeno k lidské spotřebě se vyhodí. Věděli jste to?“

Tuto a další otázky o plýtvání jídlem a o boji proti němu vám můžeme pomoci odpovědět na našich přednáškách a besedách, které pořádáme v rámci projektu podpořeného Jihočeským krajem “ Zachraň jídlo/ Food saver “

Aktivity projektu:

  • přednášky a workshopy pro děti a mládež

Navštívili jsme už přes 10 škol a přes 20 příměstských a letních táborů v celých Jižních Čechách. Naše prezentace jsou určeny dětem i mládeži . Máme zkušenosti se skupinami od 5 do 26 let. Součástí každé přednášky jsou i workshopy a aktivní spolupráce a učení hrou.

  • veřejné přednášky a workshopy na akcích

Navštěvujeme pravidelné akce jako Bambifest, Město lidem nebo Houpačka. Účastníme se veřejných prezentací i přednášek. Připravujete enviromentální program pro děti nebo veřejnost? Rádi dorazíme a i k vám, stačí nám napsat.

  • exkurze do potravinové banky

Kde jinde nejlépe poznat jak se zachraňují potraviny než u profesionálů. Vítáme u nás v Potravinové bance Jihočeského kraje kolektivy dětí i dospěláků. Kromě tradiční přednášky si vlastníma rukama můžete vyzkoušet jak se potraviny zachraňují. Exkurze doporučujeme na podzim nebo na jaře, neboť v zimě je v našem skladu trochu chladněji. Ale odvážní jsou vítáni kdykoliv. Nejste zrovna organizovaní , ale jenom parta kamarádů. Nevadí. Napište nám, uvítáme každého s chutí dozvědět se víc.

  • edukační materiály

Když už přijedeme my k vám nebo vy k nám dostanete sadu jedinečných materiálů a pracovních listů, které vám pomůžou lépe se zapamatovat všechno, co jste se dozvěděli.

Máte zájem o náš program ? Napište nám !

foodsaver@pbjk.cz

Podporuje:

Komentáře jsou vypnuty.

  •