Pro dobrovolníky

Vítáme všechny bez ohledu na věk, sociální postavení nebo

národnostní příslušnost!

dsc_0003Jestli jste došli až sem, znamená to pro nás, že máte zájem o naši myšlenku a chcete s námi sdílet naši snahu pomáhat.

Dobrovolníci jsou u nás vítáni jak na pomoc krátkodobou, tak na dlouhodobou spolupráci. Někdo má čas jen občas a někdo by se možná raději stal součástí profesionálního týmu a naučil se i něco z naší práce, nebo i z práce našich evropských kolegů.

Pokud chcete pomoci jen občas a ještě nemáte přesnou představu o tom jak a nejprve byste to rádi zkusili, zamiřte do sekce – Pomoc na akcích a sbírkách.

Pokud se chcete více zapojit a přidat občas trochu něco ze svých dovedností, zkuste naší Konkrétní dobrovolnická poptávka – zde je konkrétní poptávka po specifických dovednostech-jako je řidičský průkaz, znalosti logistiky nebo hygieny potravin, práce v sociální sítí, IT znalosti nebo např. schopnost terénního auditoringu. Určitě stojí za to projít si možnosti na této stránce, jestli třeba pro Vás by se právě zde něco nenašlo.

Pro ty, kteří mají zájem dlouhodobě spolupracovat a podílet se na provozu je určena samostatná stránka – Pravidelná spolupráce.

Více o jednotlivých možnostech se dovíte kliknutím na jednotlivé stránky.

Pokud se potřebujete na něco zeptat pište nám na dobrovolnici@pbjk.cz

 

Komentáře jsou vypnuty.

  •