Konkrétní dobrovolnická poptávka

Momentálně hledáme dobrovolníky pro následující aktivity:

  • Dvorní fotograf

Akce jsou časté i hojně navštěvované, jenom dobrovolníků je málo a každé ruce se hodí, tak se nám často stává, že chybí fotky, které bychom chtěli ukázat nejen našim příznivcům v Jižních Čechách ale i partnerům v Evropě. Hledáme šikovného amatéra či profíka, kterého baví focení a byl by schopen občas vyfotit akci a někdy udělat pár fotek pro účely propagace.

Předpokládaná náročnost: 2 – 3x za měsíc

  • Dovozy a rozvozy  potravin v rámci regionu

Máme na starost celý Jihočeský kraj. To je opravdu hodně dodavatelů i potřebných. Ne všechny organizace mají dostatek prostředků na to, aby si pro jídlo dojeli, a ne vždy si mi můžeme dojet k menším dodavatelům. Jezdíte často pracovně s prázdným autem, nebo prostě jen rádi jezdíte na výlet­­­!? Zajistíme vám potřebnou dokumentaci, vybavení a vy nám pomůžete dostat jídlo k nám a od nás potřebné zase jinam. Naše trasy zatím nejsou pravidelné, ale mohou být. Vítáni jsou řidiči všeho věku.

Předpokládaná četnost: nárazově nebo pravidelně dle domluvy

  • Odborný dohled v oblasti hygieny potravin a jejich skladování

Máte praxi v potravinářství a skladování potravin nebo jejich výrobě? Jste zkušeným v tomto oboru nebo jste schopen provádět pravidelné konzultace? Nabízíme vám smysluplné využití času nebo jedinečnou praxi spojenou s kontrolou kvality a hygieny potravin v naší potravinové bance. Vítáni jsou zejména zkušení odborníci v důchodovém věku nebo studující potravinářských a zemědělských oborů. Studentům rádi zprostředkujeme i přístup k jedinečným zahraničním zkušenostem s možností využití v diplomových pracích.

Předpokládaná četnost: 2 hodiny týdně

  • Realizátor webových stránek

Naše webové stránky jsou trvale v procesu vývoje, což je způsobeno hlavně naším amatérstvím. Nepotřebujeme super aplikace. Stačí nám někdo, kdo umí zacházet s některou z neplacených platforem pro realizaci webu a postaví nám na naší strukturu přijatelný design

Předpokládaná četnost: ze začátku to asi nějaký čas zabere, ale časem bude stačit občas chvíle na údržbu.

Nenašli jste to, co jste hledali? Nevadí.

Jestli se zajímáte o stejný cíl jako my a chcete smysluplně využít Váš čas a přitom pomáhat dalším lidem, napište nám na dobrovolnici@pbjk.cz.

hand-819279

Komentáře jsou vypnuty.

  •